Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie, Uczniowie…

Bardzo dziękujemy za pomoc, zaangażowanie, poświęcony czas przy tworzeniu Szlachetnej Paczki.
Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy pomóc tym, którzy są w trudnej sytuacji życiowej.
Rodzina otrzymała produkty żywnościowe, środki czystości, ubrania, ręczniki, pościele, oraz drobne upominki.
Wspólnie udało nam się zebrać 1.435 zł na zakup i 1 tony węgla i obuwia.
Szlachetna paczka została przekazana 10.12.2021r.

Rodzina bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Nie spodziewali się tak hojnego i bezinteresownego prezentu; żywności, której brakuje na co dzień.

Wierzy, że dzięki temu godnie spędzą Święta Bożego Narodzenia.

Wszystkim osobom, które w różny sposób wsparły naszą akcję bardzo dziękujemy!
Dziękujemy za współpracę rodzicom, w szczególności pani Joannie Kitaszewskiej za pomoc, organizację i udostępnianie jej na Facebooku, nauczycielom i pracownikom szkoły, oraz naszym uczniom!

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym!

Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane na stornie Szlachetnej Paczki będzie mniej.

„Bo gdy się z kimś dzielisz nigdy- NIGDY- nie masz mniej”.

Pozdrawiamy

Anna Zabłocka
Agnieszka Kowalczewska
Agnieszka Rąpała
Anna Ćwiklak

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie All Rights Reserved.