Festiwal talentów

W dniu 12 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się „Festiwal talentów”. Młodzi, utalentowani uczniowie zaprezentowali swoje różnorodne umiejętności i pasje m.in.: rysowanie, recytacja wierszy, gra na instrumencie, śpiewanie, gimnastyka, jeździectwo, żeglarstwo.
Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów.
Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut”. Wszyscy uczniowie spisali się świetnie, wykazując się niezwykłymi talentami.
W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas I-III.
Rozmaitość występów była bardzo duża, więc wybór najlepszych był ogromnie trudny.

I miejsce zajął duet Maja Mellem i Małgorzata Rymarkiewicz- piosenka.
II miejsce zajęła Weronika Łaniecka- gra na instrumencie.
III miejsce zdobył Wojciech Krasoń- prezentacja żeglarstwa.
Nagrodę publiczności otrzymała Maja Swigon – gimnastyka.

Wszyscy uczestnicy zasłużyli na ogromne wyróżnienie, więc komisja postanowiła nagrodzić każdego uczestnika za odwagę i zaangażowanie.

Gratulujemy!!!

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie All Rights Reserved.