Grupa teatralna "Drabina"

Grupa teatralna "Drabina" rozpoczęła kolejny sezon artystyczny premierą parodii "Królewny Śnieżki". W rolę tytułową wcieliła się Kasia Antkowiak, którą z zamku wypędziła Macocha (Magda Gadomska) działająca w porozumieniu z gajowym Maruchą (Kuba Wilhelm). Szczęśliwie trafiła do domku krasnoludków (Bartosz Kłoniecki, Natalia Tulińska, Marta Rachmant, Natalia Lewandowska, Alicja Osińska), a stamtąd na dwór Long- mana (Sebastian Owczarzak), któremu w wyborze żony pomagał wierny sekretarz (Hania Szewczyk). Rywalizując z Dziewczynką z zapałkami (Gosia Nowak), Kopciuszkiem (Martyna Kłoniecka) i Czerwonym Kapturkiem (Dominika Pisarek) podbiła serce księcia i została jego zoną. W rolę narratorek wcieliły się Marta Różewicka i Miranda Turostowska. Głosów użyczyły Weronika Różewicka i Dominika Zbieranek, a całość rozpoczął i zakończył Krzysztof Kwieciński.
Kolejna prezentacja przedstawienia odbyła się dla rodziców 14 listopada.
Już od kilku lat w grudniu organizujemy Mikołajki dla dzieci pracowników naszej szkoły. Przed wizytą Mikołaja, którym jest jeden z aktorów, przedstawiamy bajkę dla najmłodszych. Do tej pory wystawiliśmy: "Czerwonego Kapturka", "Królewnę Śnieżkę", "Kota w butach". Po przedstawieniu bawimy się z dziećmi, tańczymy, rysujemy, bierzemy wraz z nimi udział w konkursach.