UWAGA !!!

NABÓR DO KLASY IV Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Od nowego roku szkolnego 2019/2020oferujemy naszym  czwartoklasistom naukę w KLASIE IV Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM. Uczniowie uzdolnieni językowo będą mogli poszerzać swoje wiadomości i umiejętności gramatyczno- leksykalne oraz rozwijać  indywidualne zainteresowania.
Zapewniamy:

• żywy, naturalny kontakt z językiem angielskim,
  • realizację innowacyjnych programów nauczania,
  • poznanie kultury krajów anglojęzycznych,
  • pracę z pomocą metod i technik aktywizujących z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz gier i zabaw edukacyjnych,
  • udział w projektach językowych,
  • kontakt z rówieśnikami z krajów anglojęzycznych.

Aby dziecko zostało zakwalifikowane do klasy z rozszerzonym językiem angielskim wystarczy zamieścić informację na podaniu, które będziecie Państwo składać do naszej szkoły.  Termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2019. Więcej informacji podczas Drzwi Otwartych w dniu 16 marca 2019 roku.

NABÓR DO KLASY VII Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Mamy także dobrą wiadomość dla uczniów, którzy od nowego roku szkolnego 2019/2020 rozpoczną naukę w klasie VII. Z myślą o Was zespół nauczycieli języka niemieckiego opracował innowacyjny program dla KLASY VII Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM.  Uczniowie uzdolnieni językowo będą mogli poszerzać swoje wiadomości i umiejętności gramatyczno- leksykalne oraz rozwijać  indywidualne zainteresowania.

Zapewniamy:

• realizację innowacyjnych programów nauczania,
  • poszerzenie wiedzy o zagadnienia kulturoznawcze krajów niemieckojęzycznych,
  • zabawę w teatr, pracę z filmem, analizę znanych dzieł literatury,
  • udział w projektach językowych,
  • nawiązanie kontaktu z rówieśnikami z krajów niemieckojęzycznych.

Aby dziecko zostało zakwalifikowane do klasy z rozszerzonym językiem niemieckim wystarczy zamieścić informację na podaniu, które będziecie Państwo składać do naszej szkoły.  Termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2019. Więcej informacji podczas Drzwi Otwartych w dniu 16 marca 2019 roku.

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ

Mamy dobre wieści dla przyszłych uczniów klas czwartych. Od nowego roku szkolnego 2019/2020 powstanie w naszej szkole KLASA SPORTOWA!!! Już dziś bardzo serdecznie zachęcamy Was drodzy Rodzice, zapisujcie swoje dzieci do tej właśnie klasy. Jakie płyną z tego korzyści? Jest ich wiele, ale przede wszystkim:
- zwiększona ilość godzin wychowania fizycznego – 10 godzin,
- codzienna dawka sportu i ruchu dla Waszego dziecka: piłka nożna, koszykówka,
- wszechstronny rozwój Waszych pociech.
Aby dziecko zostało zakwalifikowane do klasy sportowej wystarczy zamieścić informację na podaniu, które będziecie Państwo składać do naszej szkoły. Termin składania wniosków upływa z dniem 31 marca 2019. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego naszej szkoły, którzy rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości. Gorąco zachęcamy również do udostępniania tej informacji, niech wszyscy dowiedzą się, jaka szansa otwiera się  dla przyszłych czwartoklasistów.