Słowniki i translatory

Słowniki i translatory

 

1. Dictionary .NET to darmowy słownik i translator obsługujący 43 języki. Plusem tego narzędzia jest fakt, iż program ten korzysta z zaawansowanych modułów serwisów Google. Dictionary .NET doskonale radzi sobie z takimi językami jak arabski, angielski, francuski, niemiecki, grecki, włoski, hiszpański, chiński, rosyjski, polski, norweski czy perski. Ponadto, Dictionary .NET korzysta również z bazy danych serwisu Wikipedia, co umożliwia jeszcze dokładniejsze tłumaczenie tekstu. Dictionary .NET to bezpłatny słownik i translator w jednym. Program przeznaczony jest dla osób, którym zależy na częstym tłumaczeniu tekstów pisanych w wielu językach.
>>>>> LINK DO PROGRAMU <<<<<


2. MartView to ciekawy program przeznaczony do przechowywania i przeglądania książek zapisanych w formacie PDF. MartView składa się z prostego interfejsu, który ułatwia czytanie ulubionych opowieści. Program pozwala na zakup dodatkowych książek za pomocą internetu, a także daje możliwość przeglądania plików które zostały zapisane w formacie PDF. MartView to ciekawa aplikacja, która zwiększa komfort czytania za pośrednictwem komputera. Program posiada funkcję przeglądu stron w trybie pełnoekranowym co może ułatwić szukanie informacji np. w słownikach.
>>>>> LINK DO PROGRAMU <<<<<


3. Wikitup to świetne narzędzie do wyszukiwania informacji z serwisów typu Wikipedia. Wikitup jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wcisnąć CTRL i kliknąć na słowo z tekstu. Aplikacja sama przeszuka serwisy Wikipedia, Wiktionary, Wikiquote oraz wiele innych w poszukiwaniu wyników dotyczących tego hasła. Wikitup będzie stanowić świetną pomoc w nauce oraz w pracy! Program obsługuje 700 języków w tym Polski.
>>>>> LINK DO PROGRAMU <<<<<


4. Google Translate Desktop służy użytkownikom jako szybki i dokładny translator obsługujący wiele języków. Google Translate Desktop automatycznie identyfikuje język w jakim wpisane zostało słowo czy zdanie i aby dokonać tłumaczenia wystarczy jedynie kliknąć jeden przycisk. Plusem tego narzędzia jest również pełna integracja z takimi programami jak Outlook, Word, IE, MSN, AIM, AOL, ICQ oraz wieloma innymi. Dodatkowym atutem Google Translate Desktop jest też obsługa plików zapisanych w formacie TXT, INI, LOG czy INF. Google Translate Desktop to rozbudowany translator, który ułatwi użytkownikowi tłumaczenie pojedynczych słów oraz bardziej złożonych tekstów.
>>>>> LINK DO PROGRAMU <<<<


5. WordWeb to słownik języka angielskiego i słownik synonimów potrafiący zastąpić książkowe wydanie. WordWeb wyświetla definicję słowa, podstawową odmianę i formy oraz podobne wyrazy. Przydatne narzędzie przy nauce języka angielskiego, pisaniu listów, wypracowań oraz różnorodnych form. WordWeb posiada bazę ponad 150 tysięcy słów, 120 tysięcy synonimów. Interfejs WordWeb przypomina przeglądarkę internetową i jest bardzo prosty w obsłudze.
>>>>> LINK DO PROGRAMU <<<<

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie All Rights Reserved.