Podręczniki szkolne w roku szkolnym 2019/2020

Podręczniki w roku szkolnym 2019/2020 dla wszystkich uczniów zapewni szkoła.
Będą wypożyczone z biblioteki szkolnej w pierwszym tygodniu września 2019 r.

Podręczniki do religii wyd św. Wojciech, (red.) ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak:

• klasa 1- podręcznik- "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" + karty pracy - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa"
  • klasa 2 - podręcznik "Kochamy Pana Jezusa" + karty pracy "Kochamy Pana Jezusa"
  • klasa 4- "Jestem chrześcijaninem"
  • klasa 5-" Wierzę w Boga"
  • klasa 7-  "Spotkanie ze Słowem"
  • klasa 8 - "Aby nie ustać w drodze"

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego na rok szkolny 2019/2020 dla klasy 4 – 6   kupują rodzice

•  klasa 4 „Und so weiter neu 1 dla klasy 4” – podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN.
  • klasa 5  „Und so weiter neu 2 dla klasy 5” – podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN.
  • klasa 6  - „Und so weiter neu 3 dla klasy 6” – podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN
Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020 w

Szkole Podstawowej nr 5 w Żninie:

Klasa 1

Klasa 2