Podręczniki szkolne w roku szkolnym 2020/2021

Podręczniki w roku szkolnym 2020/2021 dla wszystkich uczniów zapewni szkoła.
Będą wypożyczone z biblioteki szkolnej w pierwszym tygodniu września 2020 r.

Podręczniki do religii wyd św. Wojciech, (red.) ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak:

• klasa 1- podręcznik- "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" + karty pracy - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa"
  • klasa 2 - podręcznik "Kochamy Pana Jezusa" + karty pracy "Kochamy Pana Jezusa"
  • klasa 4- "Jestem chrześcijaninem"
  • klasa 5-" Wierzę w Boga"
  • klasa 7-  "Spotkanie ze Słowem"
  • klasa 8 - "Aby nie ustać w drodze"

Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego na rok szkolny 2020/2021 dla klasy 4 – 6   kupują rodzice

•  klasa 4 „Und so weiter neu 1. EKSTRA" dla klasy 4 – podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN.
  • klasa 5  „Und so weiter neu 2" dla klasy 5– podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN.
  • klasa 6  - „Und so weiter neu 3" dla klasy 6– podręcznik + zeszyt ćwiczeń wersja rozszerzona, autorzy: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna zastąpiło. Wydawnictwo Szkolne PWN
  • klasa 7- ,,Weiter Deutsch Extra" wraz z zeszytem ćwiczeń. Podręcznik PWN, autorzy Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło
  • klasa 8- ,,Aktion Deutsch 8" , WSiP wraz z zeszytem ćwiczeń
Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2020/2021 w